Dziwne objawy po spaleniu rozrusznika

Elektryka wnętrza, silnika i nadwozia, oświetlenie
Puszkin7
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:33
Skąd: Wodzisław Śląski
Rok: 2003
Silnik: 3.5 V6

Dziwne objawy po spaleniu rozrusznika

Post autor: Puszkin7 » 25 maja 2018, 00:30

Spalił się rozrusznik objawy to cykanie i przygaszanie kontrolek. Po zdemontowaniu oddałem do regeneracji (skończyły się szczotki i zespawały z stojanem) bo nowy około 900 zł. Po zamontowaniu i odpaleniu samochodu wyskoczył błąd ASR po przejechaniu 1km Velek wskoczył tak jagby w tryb serwisowy czyli zasygnalizował błąd skrzyni zgasły kontrolki na wybieraku automatu. i wskazówka od obrotomierz opadła ale silniki pracował no i hamulec elektryczny zaczął fiksować. Po przeżucaniu biegu z P na Ri D szarpało samochodem i jechał bardzo powoli już w głowie światło awaria skrzyni ale odłączyłem aku i wszystko wróciło do normy pozostał błąd ASR klip mechanika nie widzi tej usterki. Przejechałem 5 km i wszystko ok czy zwarcie w rozrusznika może powodować takie objawy że komp zwariował. w najbliższym czasie podjadę do kumpla on ma do Reno klipa to może pokaże co to. Trochę vel mi zdrowia dziś nadszarpnoł ale jak popatrzyłem na autko w blasku słońca to mi nachwile przeszło. Zobaczymy co jutro

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Dziwne objawy po spaleniu rozrusznika

Post autor: milimetr58 » 25 maja 2018, 07:26

Przy usterkach z elektryką wszystko może wariować, VelSatis żyje swoim życiem a my swoim. Sprawdzić Clipem czy wszystko ok, pokasować błędy zapamiętane i jeździć :)
Waldek i Ewa

ODPOWIEDZ