Vel Satisa 2.2 dCi

krawcol
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2017, 22:02
Skąd: Katowice
Rok: 2004
Silnik: 2.2 dCi

Vel Satisa 2.2 dCi

Post autor: krawcol » 05 wrz 2017, 08:26

Witam sprzedam swojego velka z ciężkimi sercem niestety zmusza mnie Panie i Panowie do tego kroku życie. Otóż zakupiłem swoją wersaleczkę marcu tego roku po wymianie silnika teraz silniczek oki kiedyś tam Turbo do wymiany troszeczkę wtryski przelewają dokładnie 3 oraz świeci EGR(wymieniony). Wgniecenie w błotniku taki nie oszlifowany diamencik. Autko nie puszcza dymu ani nic po prostu piszę to gdyż nie chcę tu walić ściemy. Na pierwszy rzut poszły tarcze przód i tył oraz wymiana klocków i wszelakich płynów ustrojowych. Przy okazji naprawy moich garażowych napraw odprysków pękła przednia szyba (połowa maja temperatura tej nocy spadła poniżej zera). Szyba wymienioną na oryginał bagatela solaryczna 1150zl . Następnie kupione nowe oponki 18 co prawda chińskie ale nówki na alumach oryginalnych ok 900. Stalówki z co prawda bieznikowanymi 17 na zimę. Po drodze wymienioną skrzynia biegów gdyż poprzednia padła koszt ok 4500 (mam faktury) Miałem te auto zrobić na igłę niestety sytuacja życiowa pokazała co innego. Auto wystawiam za śmieszną cenę gdyż zostałem z 4 samochodami do zbycia. https://www.olx.pl/i2/oferta/renault-ve ... b6732a8dff

ODPOWIEDZ