Dźwięk ostrzeżenia?

Nawigacje, CB radio, Car Audio
obuwie
Forumowicz
Posty: 149
Rejestracja: 06 sty 2017, 15:36
Skąd: Wrocław
Rok: 2006
Silnik: 2.0T

Re: Dźwięk ostrzeżenia?

Post autor: obuwie » 29 cze 2017, 16:12

Ja go kojarzę tylko z ostrzegania przed nieistniejącymi fotoradarami, nie ma to jak nowsza nawi ze starszymi mapami. Ale to na szczęście dało się wyłączyć :) Zobacz, czy masz w ogóle te ostrzeżenia włączone.

Awatar użytkownika
chrisfox
Forumowicz
Posty: 751
Rejestracja: 04 cze 2017, 19:21
Skąd: Warszawa
Rok: 2005
Silnik: 3.5 V6
Drugie auto: Renault Safrane 2,5

Re: Dźwięk ostrzeżenia?

Post autor: chrisfox » 29 cze 2017, 16:50

Fotoradary sprawdzę później (nie pamiętam w ogóle tego ustawienia, choć faktycznie, czasem mi fotoradar wyświetlacz pokazuje). Zresztą chyba już wiem. Mam w książce adresowej zapisany dom (po adresie, nie według wskazań GPS, bo chyba nie ma takiej opcji - a gdyby ktoś potrafił, proszę o instrukcję, to przy okazji). Jaka to różnica? Ze czterdzieści metrów, tyle mam od domu do miejsca, gdzie parkuję. Przed chwilą podjeżdżałem, brzęknęło i przy fladze pokazującej dom pojawił się taki niepełny kwadracik (cztery narożniki wokół zaznaczonego miejsca). To jest chyba to, informacja, że jestem w lokalizacji wpisanej do książki.

Więc raczej przywitanie, nie ostrzeżenie, na szczęście :)

Awatar użytkownika
chrisfox
Forumowicz
Posty: 751
Rejestracja: 04 cze 2017, 19:21
Skąd: Warszawa
Rok: 2005
Silnik: 3.5 V6
Drugie auto: Renault Safrane 2,5

Re: Dźwięk ostrzeżenia?

Post autor: chrisfox » 12 lip 2017, 22:20

Po iluś już razach mogę potwierdzić. Wjeżdżam na parking i sygnał się odzywa. Takie miłe potwierdzenie, że jestem u siebie. Nie jestem pewien, ale chyba po dojechaniu w jakieś inne zaprogramowane wcześniej miejsca, takiego dźwięku nie ma - więc nie był by to sygnał końca trasy, tylko dotarcia do domu, fajne :)

ODPOWIEDZ