Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Spotkania posiadaczy VelSatisa
Awatar użytkownika
chrisfox
Forumowicz
Posty: 751
Rejestracja: 04 cze 2017, 19:21
Skąd: Warszawa
Rok: 2005
Silnik: 3.5 V6
Drugie auto: Renault Safrane 2,5

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: chrisfox » 12 wrz 2017, 18:10

Z mojej strony to wygląda tak:

Na pewno nie zamierzam – jak to się ładnie mówi – wychodzić przed orkiestrę. Nie ja forum zakładałem i prowadzę. Jestem tu od niedawna, samochód znam o tyle, że wiem, jak się go uruchamia (i zatrzymać też potrafię). Akurat przyszła mi pewna możliwość do głowy i sprawdziłem, czy jest tak, jak mi się wydaje. Owszem, jest – i o tym Was informuję. Nie zamierzam w żaden sposób walczyć o możliwość organizacji zlotu. Naprawdę, mam się czym zająć, nie nudzę się ani trochę. I sławny też dzięki Waszym Velkom być nie muszę, jakoś sobie na swoim poletku radzę ;) .

Natomiast, jeśli już sobie pomyślałem i sprawdziłem pewne możliwości, chętnie Was poinformuję, co z mojej strony być może – a Wy z tym zrobicie, co uznacie za właściwe.

Mam po sąsiedzku ciekawy fragment miasta. Jestem pewien, że 90% warszawiaków (pewnie więcej) nigdy tam nie było i nawet nie bardzo wie, gdzie to. Blisko centrum, ale ludzie żyją po ludzku, bo tak się historia tego miejsca potoczyła. Absolutnie nie wygląda to jak Warszawa i ludzie też trochę inni. Takie dziwne miejsce, Targówek Fabryczny (gdyby ktoś szukał w jakichś Googlach, to „Fabryczny” jest ważne, bo Targówki są przynajmniej dwa ;) ).

Działam w organizacji pozarządowej, od lat współpracuję z ludźmi stamtąd. Znamy się i mamy do siebie zaufanie. Wiele już razem zrobiliśmy i ciągle coś się dzieje, choć ja mieszkam gdzie indziej. Mają tam kawałek fajnego terenu – stary dziewiętnastowieczny park na skraju osiedla, przy którym zresztą właśnie się buduje (właściwie remontuje, bo budynek też z XIX wieku) coś w rodzaju miejscowego centrum kultury. Rozmawiałem ze znajomym z zarządu Rady Osiedla. Przyjmą nas chętnie – przy okazji miejscowego festynu (na ogół czerwiec), albo w jakimś innym terminie, nie ma problemu.

Co do propozycji zlotu dwudniowego… Wiem, że się można znacznie lepiej zintegrować (%%) ;) Tu by było o tyle ciężko, że pola biwakowego w sąsiedztwie nie załatwię, bo go nie ma. Nocleg całkiem blisko jest, ale nie do końca darmowy ;) – np. http://www.hotelarkadia.pl .

To jest luźna propozycja. Nie będę na siłę namawiać, ja już tam parę razy byłem ;) . Gdybyście mieli ochotę, jestem w stanie sporo dla urzeczywistnienia planów zrobić.

Jakby co, czekam na pytania.

Awatar użytkownika
Tygrysek26
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 13 cze 2017, 11:28
Skąd: Pieńsk
Rok: 2003
Silnik: 2.2 dCi

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: Tygrysek26 » 12 wrz 2017, 19:02

Pytanie moje jest takie czy to miałby być kolejny zlot ogólnopolski?
Mi to zwisa bo mam Vel Satisa :)

Awatar użytkownika
chrisfox
Forumowicz
Posty: 751
Rejestracja: 04 cze 2017, 19:21
Skąd: Warszawa
Rok: 2005
Silnik: 3.5 V6
Drugie auto: Renault Safrane 2,5

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: chrisfox » 12 wrz 2017, 19:08

Tak mi się wydaje. Oczywiście nie w tę sobotę, pewnie w przyszłym roku ;)

Awatar użytkownika
Tygrysek26
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 13 cze 2017, 11:28
Skąd: Pieńsk
Rok: 2003
Silnik: 2.2 dCi

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: Tygrysek26 » 12 wrz 2017, 19:12

Wydaje mi się że wspólnie musimy przedyskutować i wybrać miejsce i załóżmy spotykać się co roku w tym samym miejscu i w zbliżonym terminie. A za kilka lat porostu to już będzie tradycja. :) Takie jest moje odczucie w tej kwesti :)
Mi to zwisa bo mam Vel Satisa :)

Awatar użytkownika
rafal1981
Klubowicz
Posty: 1006
Rejestracja: 09 gru 2016, 23:32
Skąd: Biskupice
Rok: 2007
Silnik: 2.0 dCi
Drugie auto: FORD TAUNUS TCIII2.0

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: rafal1981 » 12 wrz 2017, 21:27

Należę także do klubu Forda Taunusa i Capri i tam także złoty są co roku w tych samych miejscach i w tym samym czasie. Są złoty jednodniowe ale i jest jeden zlot trzydniowy i to jest fajne bo każdy wie kiedy i gdzie odbędzie się zlot. Fajnie było by żeby i u nas było kilka spotkań w roku w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Takie jest moje skromne zdanie.

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: sasio » 12 wrz 2017, 21:37

Panowie i Panie, emocje są nakręcone przez ostatni zlot, i dobrze ale wszystko na spokojnie.
Organizowałem przez 3 lata z rzędu zloty, w tym jeden dość medialny -> https://www.youtube.com/watch?v=7xa7v8B1tbw czyli współpraca z Francuskie.pl, a później z Renault Polska.

Dobrze że są chęci, są propozycje, i mamy możliwości.
Zlot ten organizował Gabrielo, przyszły zlot organizujemy nie personalnie ale jako klub VelSatis.com.pl, i jedne z głównych skrzypiec będą grać osoby które będą blisko miejsca organizacji.
Ja ze swojej strony zapewniam atrakcje (choć oczekuję Waszej pomocy), oraz spięcie całości, oczywiście fajnie jak kilka osób organizuje się w organizację zlotu. W przypadku forum Twingo organizatorami byli administratorzy, a aktualnie klubowicze, tak więc nie ma żadnego problemu aby coś zrobić razem.

Ogólnie do końca roku musimy mieć już ogarnięte miejsce oraz termin, aby móc zacząć zbierać pieniądze.
Pieniądze pójdą w całości na gadżety które ogarniemy, a reszta na noclegi.
Ogólnie odnośnie lokalizacji, Kutno nie jest złe, jednakże potrzebujemy pola aby rozegrać konkurencje, w miarę prostego terenu, oraz oczywiście noclegi. W przypadku klubu Twingo, raz wybrana Chełmża, została przez kilka lat, dodatkowo wybraliśmy termin Majówki, co pozwoliło właśnie na ustalenie i wpisanie co roku do kalendarza jednej daty na zlot,

Na dniach zrobię temat z datą oraz miejscem, gdzie będzie można wrzucać propozycje ośrodków oraz objaśnienie (wszystko bedzie w temacie).
Proszę teraz o to aby wszystkie fotki które będą wrzucane, umieszczać w tym temacie -> kliknij aby przejść do fotorelacji
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

Awatar użytkownika
Tygrysek26
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 13 cze 2017, 11:28
Skąd: Pieńsk
Rok: 2003
Silnik: 2.2 dCi

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: Tygrysek26 » 12 wrz 2017, 22:31

A może zrobić tak jak np robi PIKUR którego jestem członkiem że składka idzie na gadżety i ewentualne ognisko lub grill ( zakup kiełbasek itp) a noclegi każdy płaci na własną rękę.
Mi to zwisa bo mam Vel Satisa :)

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: sasio » 13 wrz 2017, 12:36

Można i tak, tylko z doświadczenia wiem że właściciel ośrodka woli aby był jeden przelew np.100zl niż 20 po 5zl bo ciężej mu ogarnąć
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

Awatar użytkownika
Tygrysek26
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 13 cze 2017, 11:28
Skąd: Pieńsk
Rok: 2003
Silnik: 2.2 dCi

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: Tygrysek26 » 13 wrz 2017, 14:40

To już kwestia dogadania :)
Mi to zwisa bo mam Vel Satisa :)

kopej07
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 23 lut 2017, 23:11
Skąd: Zgorzelec
Rok: 2002
Silnik: 3.0 dCi V6

Re: Ogólnopolski Zlot Renault VelSatis - Kutno 9.09.2017

Post autor: kopej07 » 14 wrz 2017, 11:24

Patrząc na zdj ze zlotu już namawiam szwagra, żeby w przyszłym roku pojawić się na zlocie swoimi Velami :D

ODPOWIEDZ