zakup w Lucas Car Płock

Kupujesz Vela - pomożemy Tobie !
redi
Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2017, 12:48
Skąd: Warszawa
Rok: 2007
Silnik: 3.5 V6

zakup w Lucas Car Płock

Post autor: redi » 04 mar 2019, 12:21

Polecam ogólnie pana Mariusza, bo rzetelny człowiek, ale to "cudo" z wersji przedliftowej - jedynie kratki ma po lifcie
warto by to wymienił na takie jak powinny być i nie wypisywał głupot w tytule że wersja LIFT

https://allegro.pl/ogloszenie/radar-vel ... 7820230108

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: milimetr58 » 04 mar 2019, 19:38

No widzisz, Ty polecasz a za chwilę piszesz, że to nie jest polift. Ja go nie polecam. Wolę p. Andrzeja z komisu w Trzepowie, kupilem u p. Andrzeja 4 auta i jeżdżą, zero problemów. Oni kiedyś razem działali, ale od jakiegoś czasu są oddzielnie. Nic więcej nie mogę napisać. Jak polecasz p. Mariusza, to kup tego "poliftowego" VelSatisa.
Waldek i Ewa

bati333
Forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 12 wrz 2018, 00:44
Skąd: Przeworsk
Rok: 2005
Silnik: 2.0T

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: bati333 » 04 mar 2019, 22:22

Pan Mariusz na pewno coś odpali za reklamę ;-)
Po samych zdjęciach i formie ogłoszenia omijałbym takich handlarzyków z daleka.
Do tego podmienione kratki... hmmmm na pewno trzymany pod kocykiem.
Ponad rok czasu szukałem samochodu i na szczęści nauczyłem się, żeby takich ogłoszeń nie traktować ani trochę poważnie.
A jak już widzę VIP GWARANT - to od razu współczuję naiwnym ludziom, którzy w ogóle interesują się takimi ogłoszeniami.

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: milimetr58 » 04 mar 2019, 22:47

VIP GWARANT to gwarantuje, że auto jest droższe o 2 tysiące, a jak co przyjdzie do czego, to ci gówno wypłacą. Ludzie łykają bajki jak pelikan rybę. Nie wierzę w te obiecanki, cacanki.
Waldek i Ewa

rad
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:38
Skąd: Lublin
Rok: 2003
Silnik: 2.0T

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: rad » 04 mar 2019, 23:20

milimetr58 pisze: 04 mar 2019, 19:38 No widzisz, Ty polecasz a za chwilę piszesz, że to nie jest polift. Ja go nie polecam. Wolę p. Andrzeja z komisu w Trzepowie, kupilem u p. Andrzeja 4 auta i jeżdżą, zero problemów.
Może i tak, ale od jakiegoś czasu zerkam na jego stronę i Vela nie widziałem... Chyba, że mi coś "umkło" w międzyczasie.

A te "gwarancje" na auta, szkoda gadać. Wystarczy do OWU zajrzeć a tam więcej wyłączeń niż faktycznej ochrony...

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: milimetr58 » 05 mar 2019, 06:04

Wiem, że ma VelSatisy na placu, ma fajnego 3,5 litrowego, ale jest afera, bo mu księgowy wszystkie dokumenty od niego zgubił i doopa blada. Podobno nie do odtworzenia są niektóre. Nawet sam o nim myślałem. Za dwa tygodnie będę tam, to się zorientuję czy coś fajnego ma z VelSatisów.
Zadzwoń do niego jak chcesz coś kupić i się zapytaj. Tam auta zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jedne ubywają, inne przybywają itd, itd.
Waldek i Ewa

McIntosh
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:19
Skąd: Wrc
Rok: 2007
Silnik: 2.0T

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: McIntosh » 13 mar 2019, 16:53

redi pisze: 04 mar 2019, 12:21 Polecam ogólnie pana Mariusza, bo rzetelny człowiek
Ty tak na serio, czy kolega? Przez tego "rzetelnego człowieka" straciłem dzień życia, zrobiłem łącznie 900km na marne i 500zł na paliwo.

Streszczając bo całą historię opisałem na ich profilu na fb w rekomendacjach, jak dotąd bez odpowiedzi - byłem oglądać ten samochód: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-v ... db3bf7e90d , notabene najdroższy na handel w PL.

No to parę fotek ode mnie: https://www.aukcjoner.pl/gallery/027051463-.html#I1

Chyba nic więcej dodawać nie trzeba. W aucie smród stęchlizny, wszędzie wilgoć, pleśń grzyb czy nie wiem co to jest. Luźna ziemia, wokół gały biegów można spokojnie już kwiatki na wiosnę sadzić. Samochód po powodzi/zalaniu/ewentualnie służył francuzowi jako akwarium. Przez telefon oczywiście "panie igła, śmiało można przyjeżdżać, mamy doświadczenie bla bla" (typ wiedział że jedziemy z daleka). Na miejscu walenie ściemy w żywe oczy i udawanie głupka. Jakaś masakra jednym słowem, wrażenie jakbym oglądał inne auto. Przy aucie spędziłem kwadrans, jazdy próbnej nie odbyłem bo nie było sensu, z ciekawości dla beki sprawdziłem tylko czy odpala - odpalił. Reasumując zwykli oszuści, i to w chamskim wydaniu - do tego prostaki, mirki handlarze bez szacunku dla innych ludzi. Reszta aut na placu też nie wyglądała zbyt dobrze - w jednym brak tylnych lamp, w innym tunelu środkowego, w jeszcze innym wywalona szyba, brak zaślepki sprysku reflektora, kapeć - taka ekspozycja. A chopaki picują na mrozie w polu. Vel Satisy za 8 tyś które oglądałem były w lepszym stanie niż to coś.. takie auto nawet na części się średnio nadaje. Tym miłym akcentem Witam wszystkich na forum , i jednocześnie przestrzegam przed tym komisem bo osobiście bym tam nawet auta za 500zł nie kupił :) Współczuję też przyszłemu nabywcy tego Vela, o ile w ogóle ktoś to kupi - no ale przyjdzie wiosna zrobi się ciepło, osuszą na ile się da, a czego się nie da to wymienią na inne ze szrotu, podpicują do końca i wcisną to jakiemuś niezbyt zorientowanemu w temacie jako igiełkę, francuz jak sprzedawał z rozpaczy aż guzik od awaryjnych tak mocno wciskał że go rozwalił, hehe.

rad
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:38
Skąd: Lublin
Rok: 2003
Silnik: 2.0T

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: rad » 14 mar 2019, 11:38

Ja pierdzielę taki trup za taką kasę 🙄 gość powinien dostać w ryj za walenie ściemy przez telefon 😡

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: milimetr58 » 14 mar 2019, 19:39

Przecież ten VelSatis stoi na placu około roku jak nie dłużej. Nigdy tam bym auta nie kupił. Nigdy, żadnego.
Waldek i Ewa

Puszkin17
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 16 lut 2019, 16:03
Skąd: Wodzisław Śląski
Rok: 2003
Silnik: 3.5 V6

Re: zakup w Lucas Car Płock

Post autor: Puszkin17 » 14 mar 2019, 22:10

Pomalować na żółtą łódź podwodną i z powrotem do jeziora aby służył nurkom do ćwiczeń. Katastrofa komiksowe zdjęcia jak z żurnalu chyba też bym się skusił po tych fotkach do obejżenia wozidła

ODPOWIEDZ