Lukas Car - Płock - Opinie

Kupujesz Vela - pomożemy Tobie !
BJ
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 21 lut 2017, 23:16
Skąd: Września
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Seicento Young '99

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: BJ » 22 lut 2017, 21:35

Troszke mi się wydaje przesadzona cena ale nie będę oceniał nie widziałem auta... Możesz podesłać zdjęcie lub link ;)

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: sasio » 22 lut 2017, 22:05

Z tym jest problem bo kolega nie ma fotek ani nic..
.mozna dzwonić jak coś.
Tak wiem wiem głupia sprawa ale koleś wygląda na takiego co i tak ktoś kupi..
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

BJ
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 21 lut 2017, 23:16
Skąd: Września
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Seicento Young '99

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: BJ » 22 lut 2017, 23:00

Ktoś na pewno się znajdzie ;)

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 03 mar 2017, 22:38

BJ pisze:
milimetrowa58 pisze:
milimetrowa58 pisze:No to w rodzinie drugi Vel Satis, który kupiony jest w Płocku i jutro będzie w Łodzi.
Initialka 2.0T benzyna automat, przebieg udokumentowany w serwisie Renault 143.000 km. Stan bajeczny.
Auto dzisiaj trafiło do Łodzi, właściciele odebrali, są bardzo zadowoleni.
Nadmieniam, że za ok. 2 tygodnie ja też stanę się posiadaczem VelSatisa, tak, że moja małżonka będzie musiała za mną jeździć na zloty wersalek swoim, aby mnie upilnować :)
Waldek
Witam. Powiesz może w jakich cenach nabyliście te autka? Też szukam 2.0T w automacie ale nie mogę nic ciekawego znaleźć. Pozdrawiam
Mogę tylko napisać, że taniej aniżeli wszędzie i w takim stanie (stały klient), ja i z rodziny kupiliśmy u p. Andrzeja kilka aut, więc mam możliwość targowania się. Jak chcesz kupić wersalkę, pisz do mnie na PW, może uda mi się dla Ciebie coś popytać po znajomości u p. Andrzeja.
Waldek i Ewa

BJ
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 21 lut 2017, 23:16
Skąd: Września
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Seicento Young '99

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: BJ » 09 mar 2017, 17:32

Napisałem na priv ;) jednak nadal wiadomość oczekuje na odczytanie ;)

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 11 mar 2017, 18:02

BJ pisze:Napisałem na priv ;) jednak nadal wiadomość oczekuje na odczytanie ;)
Odpisałem na priv :)
Waldek i Ewa

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 21 kwie 2017, 23:12

Jeżeli ktoś szuka Velka, to wiem, że u p. Andrzeja w Płocku będzie 7 sztuk wystawionych. Jutro będę u syna w Płocku, to podjadę i zobaczę z ciekawości co p. Andrzej ma i zdam relację. Ostatnio widziałem fajny czarny Vel Satis, automat, benzyna, po lifcie, ale nie znam ceny. Wart zachodu.
Ja ze swojego jestem mega zadowolony, małżonka ze swojego też a syn szwagra i jego żona to nie mogą się nacieszyć. Wszystkie sztuki kupione u p. Andrzeja. Jak ktoś jest zainteresowany, to jutro dam znać co mają. :)
Waldek i Ewa

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 23 kwie 2017, 16:25

Byłem u syna, ale niestety nie miałem czasu podjechać. Tylko zobaczyłem, że są wystawione
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 97&order=m
Może coś sobie ktoś wybierze?
Waldek i Ewa

maroteska
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 03 maja 2017, 14:01
Skąd: Oława
Rok: 2002
Silnik: 3.5 V6
Drugie auto: EspaceIV 3,5 V6 2005

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: maroteska » 04 maja 2017, 04:02

Ja moge polecic LucasCar i pana Andrzeja z calego serca...
Z pod Wrocławia do niego po auta jeżdze i moim najblizszych wożę :)
W moich rekach od niego 2 idealne autka. Grand Espace IV z 2005 kupiony nkecaly rok temu za 19kpln i VelSatis z 2002 kupiony pol roku temu za niecale 15kpln. Kazdy w Initialce. Pan Andrzej to wyjatkowy sprzedawca aut, czlowiek godny zaufania i dotrzymujacy danego słowa. Polecam tego sprzedawce bo warto od niego kupowac samochod. Nie ma mowy o zadnych przekretach jak to przyzwyczajaja nas inne komisy. To ze stara sie za wszelka cene dopiescic autko przed sprzedaza wymieniajac czasem zuzyte drobne elementy, odswiezajac felgi, wymienisjac dywaniki na nowe, profesjonalnie zajmujac sie skorami, reflektorami czy lakierem swiadczy tylko na jego korzyść. Jedziesz po stare auto 10 czy 15 letnie a czujesz i widzisz auto prawie jak nowe z salonu... Nie ma mowy o jakis usterkach silnika, zawieszenia czy elektryki, nie znajdziesz tez tam auta z dziwnych przekladek czy cwiartek bo gosc sam impotruje i stawia tylko na dobrze rokujace egzemplarze. Najlepiej gdy od razu zamowisz auto po kapitalnym remoncie silnika bo wtedy bedziesz podwujnie wygrany... Co jeszcze... on nawet uzupelnia brakujace elementy wyposarzenia takie jak oryginalne zestawy kluczy czy raczki do przesuwania foteli. Gdyby to był standard to nie musielibysmy calej Polski za autem przejezdzac w zdluz i w szerz ale niestety rzeczywistosc na rynku komisow jest smutna. Dlatego tez nalezy chwalić takich ludzi bo jest ich niewielu. Wlasnie czekam na kolejnego Espaca ktory ma trafic do mojej rodziny. Fakt, moze nie ma u niego najtanszych aut patrzac tylko na cene, ale relatywnie to wlasnie najrozsadniejsze miejsce na zakup Vela i Espaca. Jesli kupisz to zrozumiesz, jesli kupisz obok i bedziesz chcial sam doprowadzic do takiego stanu to policzysz wtedy ile przeplaciles. Mysle ze jak tak dalej bedzie Pan Andrzej dzialal to nie opedzi sie dlugo od klientow. Sam bylem swiadkiem jak kilka aut dzeinnie sie sprzedaje.
Jednym zdaniem: To jest fabryka uzywanych Espacow i Velsatisow dla wymagajacego polaka i jego kieszeni.

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 04 maja 2017, 06:17

Kolego @maroteska, zgadzam się z Tobą w 100%. Ja osobiście kupiłem u p. Andrzeja 4 auta dla siebie, dwa Espace i 2 VelSatisy. Jednym Velkiem jeździ żona, drugim ja. W rodzinie już kilka osób kupiło auta u p. Andrzeja, nawet miał jedną Toyotę Avensis ze dwa, trzy miesiące temu i wszyscy są zadowoleni, nie mówiąc ludzi z forum Espace, których już nie zliczę, bo rachubę pogubiłem. Tak jak kolega wspomniał z autami tymi nigdy nie miałem żadnych problemów, ani z elektroniką, ani z mechaniką, jedynie jak wiemy w Velkach czasami szyba może opaść u małżonki tak się stało, jednak p. Andrzej w ramach niby to "gwarancji" na swój koszt a nie mój naprawił mechanizm.
Jeszcze jedno, w rodzinie zakupiony został jeszcze jeden Velsatis i żadnych problemów nie mają i kolega mój też teraz przymierza się do Velka. Polecam Pana Andrzeja z całą odpowiedzialnością za swoje słowa. Pozdrawiam
Waldek i Ewa

ODPOWIEDZ