Lukas Car - Płock - Opinie

Kupujesz Vela - pomożemy Tobie !
atropos
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 08 sty 2018, 22:24
Skąd: Ustroń
Rok: 2001
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: atropos » 19 sty 2018, 14:10

Kto jeszcze poza kolegą milimetr58 i kolegą maroteska kupił auto u P. Andrzeja ?

Arges
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2017, 17:20
Skąd: Lubin
Rok: 2005
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Twingo I

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: Arges » 19 sty 2018, 17:12

Ja tez zakupiłem tam auto, ale ciezko mi wystawic opinie poniewaz po za kupie wszystko bylo ok. ...ale juz po kilku dniach wymienilem panel sterowania szyb bo byl od laguny i nie wszytko dzialalo, po miesiacu padly mi nadmuchy, pozniej wyswietlacz od nich, nastepnie sprezarka klimy, moduł poduszki, sterowanie lusterkami, przestaly jezdzic fotele:),jakies połamane wtyczki, mapa przyklejona na sline i jeszcze pare tam takich, ciezko mi tak na szybko sobie przypomniec... Kokpit ktos po cos kiedy rozbierał , Ale auto jezdzi , z pod miski delikatnie saczy ale ponoc to norma .....wiec tłumaczę to sobie ze mialem pecha i trafiło na mnie, lakieru nie mierzyłem bo nie chciałem ale na oko jest ok:)

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 20 sty 2018, 00:30

atropos pisze:Kto jeszcze poza kolegą milimetr58 i kolegą maroteska kupił auto u P. Andrzeja ?
Poza mną, drugie auto ma żona, trzeciego Velka żony chrześniak, kolega Krzysiu z Warszawy, ponadto kilka osób z rodziny u Pana Andrzeja kupili auta i kilku moich znajomych. To tyle. Jeszcze jedno, nikt nie zgłaszał żadnych problemów z autem.
Waldek i Ewa

baner
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 09 cze 2017, 22:41
Skąd: Włocławek/Brześć Kujawski
Rok: 2003
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Scenic 1.6 2002 PL

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: baner » 20 sty 2018, 00:44

Bardzo prawdopodobne że są auta i "auta", niestety każde trzeba sprzedać.

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 20 sty 2018, 10:08

baner pisze:Bardzo prawdopodobne że są auta i "auta", niestety każde trzeba sprzedać.
Zgadzam się z Tobą. Ja miałem Clipa, zresztą na miejscu też mają Clipa, sprawdziłem dokładnie wszystko co możliwe, bylem w ASO, też wszystko sprawdzali, osobiście byłem przy aucie, więc ściemy nie było. Były jakieś tam drobiazgi typu np. klocki do wymiany, za jakiś czas tarcze. Ja od razu na miejscu u Pana Andrzeja powymieniałem łącznie z płynami, filtrami wszystkimi, olej, rozrząd. Nie oszczędzam nigdy na częściach trzeba to wymieniam. Od początku kwietnia swoim Velkiem przejechałem 24.000 km. Co jakiś czas podłączam Clipa i sprawdzam, czy są jakieś błędy. Nie ma nigdy ani jednego. U żony też, żona jeździ półtora roku Velkiem. Szwagier ma Nissana Murano i teraz też będzie kupował Velka u Pana Andrzeja. Nie reklamuję, ale opisuję swoje spostrzeżenia.
Teraz się zareklamuję. Od 01.02.2018 roku będę miał dojście do bezpośredniego importera części do aut spod romba, czyli RENAULT. Ponadto będę miał części do wszystkich samochodów, wysyłka na cały kraj. Jestem w trakcie budowy baz danych, sklepu internetowego, jak wszystko będzie gotowe to podam namiary. Będą też remonty skrzyń biegów manualne (wymiana łożysk itp., oraz automatów) terminy realizacji 24 godziny, z dojazdem do klienta laweta. Pozdrawiam
Waldek i Ewa

atropos
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 08 sty 2018, 22:24
Skąd: Ustroń
Rok: 2001
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: atropos » 20 sty 2018, 11:27

Dla mnie nie jest żadnym problemem kwestia wymiany elementów eksploatacyjnych po zakupie - przecież szukam używanego auta, w najlepszym razie 9 letniego. Chciałbym uniknąć kwestii remontu silnika i skrzyni, chciałbym auto nie składane z trzech i nie odklejane od słupa. Chciałbym znaleźć wóz z zadbanym wnętrzem. Jestem zwolennikiem wysokiego reżimu serwisowego. Po zakupie auta i tak skrzynia będzie wyciągana i wymieniany będzie olej z filtrem, wszystkie elementy wymagajace wymiany będę wymienione, wszystkie braki uzupełnione, lakier przejdzie pełną korektę + zabezpieczenie ceramiką. Tak traktuję moje auta. Tutaj można sobie przeczytać jak wyglądała ta sprawa w moim obecnym aucie, którym jeżdżę ponad 4 lata: https://autogaleria.pl/forum/showthread ... 2-9-V6-24V

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 20 sty 2018, 11:38

Tam nie ma skladaków, nie ma na 100% aut powypadkowych itp. Ja mam osobiście łącznie 4 auta tam kupione i w żadnym nie ubywało oleju. Maksimum od wymiany do wymiany to 0,25 litra przy mojej dynamicznej jeździe.
Weźmy pod uwagę to, że to są auta używane, ja zawsze sobie mówiłem kiedyś, że nie kupię nigdy auta z komisu. Teraz sobie mówię, że każde następne auto kupię tylko w Trzepowie.
Waldek i Ewa

Awatar użytkownika
chrisfox
Forumowicz
Posty: 751
Rejestracja: 04 cze 2017, 19:21
Skąd: Warszawa
Rok: 2005
Silnik: 3.5 V6
Drugie auto: Renault Safrane 2,5

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: chrisfox » 20 sty 2018, 11:55

Kupiłem samochód korzystając z pośrednictwa p. Andrzeja - nie bezpośrednio od niego, ale zaprowadził mnie, gdzie należy ;) Pojazd został przez niego sprowadzony kilka miesięcy wcześniej, więc znał ten egzemplarz i polecał. Było warto, naprawdę. Przebieg nieduży, stan praktycznie idealny. Od czerwca zrobiłem 9 tys. Jeździmy sobie i jest nam razem całkiem nieźle ;)

BJ
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 21 lut 2017, 23:16
Skąd: Września
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Seicento Young '99

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: BJ » 21 sty 2018, 16:39

Ja też tam zakupiłem swojego Vela. Poza drobnostkami to jestem zadowolony.

ODPOWIEDZ