Lukas Car - Płock - Opinie

Kupujesz Vela - pomożemy Tobie !
Fachowiec Dekarz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 31 sty 2017, 17:38
Skąd: Brwinów
Rok: 2005
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: Fachowiec Dekarz » 17 lip 2017, 07:34

To "lepiej ,żebyś nie wiedział" brzmi jak groźba. Stare przyzwyczajenie za służby ? ;) Jan
Po mnie nie ma poprawek

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: sasio » 17 lip 2017, 08:15

Ogólnie fakt jest też taki że centrala Renault wie o ASO Płock, tzn.że zapewne w związku z dużą ilością aut sprawdzanych przez Lucas Car mówią co chce usłyszeć kupujący.
Na forach są wpisy że w ASO Płock mówili że tylko końcówka do wymiany a na miejscu w innym ASO pół auta, a niestety EIV i Vel są autami takimi w których elementu musi nie być albo w 5 częściach aby zaczął pukać czy stukać.
Niestety albo pracują tam laicy w tym ASO albo jest po prostu dobry układ, sam wiem jak po sprawdzeniu auta w ASO Renault Koszalin wyszło że auto było tylko w 2005 roku w ASO (sprzedawca twierdził inaczej) że zaproponował mi że sam wydrukuje i przygotuje mi wydruk z ASO.
Milimetr nie odbieraj jako ataku tylko jako merytoryczna wypowiedź. Ty jesteś zadowolony i będziesz chwalił ten komis, ja miałem doświadczenie średnie, kolega tragiczne.
Inni też chwała, inni narzekają jak to w życiu bywa
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

Gabrielo Vel satis
Forumowicz
Posty: 624
Rejestracja: 17 gru 2016, 07:05
Skąd: KUTNO
Rok: 2005
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Renault Megane RS

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: Gabrielo Vel satis » 17 lip 2017, 11:37

armon widzę,że powrócił znów odgrzewany kotlet. Tak miałem wrażenie i to dość mocne,że minimetr58 może być powiązany z tym komisem. Bardzo silnie wskazywały na to liczne posty. Padały wypowiedzi,które nie wypowiada osoba zadowolona z kupna auta,a ktoś kto ma w tym może jakiś interes,pachniało mi to trochę też adwokaturą,a nie lużną wypowiedzią osoby zadowolonej z nabytego samochodu (czy nawet kilku aut) i na tym pasowałoby zawęzić wypowiedz. Wtedy nie byłoby żadnych podejrzeń insynuacji itp. A być może minimetr58 z radości,że nabył wymarzone auta,z których jest zadowolony :) ,trochę się zagalopował,a ma do tego prawo. Więc należy pamiętać,że ktoś kupi auto i będzie zadowolony, i będzie chwalił sprzedającego,a inna osoba zawiedzie się i będą negatywne wypowiedzi :shock: . Dlatego nie twierdzę,że minimetr58 ma na 100% coś wspólnego z Lukas Car ;) . Pozory potrafią mylić i to bardzo. Bo podejrzewamy kogoś o coś,a na koniec okazuje się,że ta osoba nie ma nic z tym wspólnego. 8-).

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: sasio » 17 lip 2017, 12:28

Panowie to już ustaliliśmy że milimetr jest po prostu zadowolony z zakupu tam swoich, dwóch aut i nie ma co robić jakiś wywodów w kolegi strone i o to wszystkich proszę, mamy się szanować a nie na siłę bić pianę.
Temat służy do wypowiadania się o tym kto, ma jakie doświadczenie z tym komisem.

Wyczytałem fajny wpis "Gdybym miał opisać moje doznania po zakupie auta u tego Pana, podsumować wizytę kontrolną w ASO, brakłoby mi superlatywów aby opisać moje zadowolenie z zakupu Espace."
Czar pryska gdy auto jedzie do innego ASO / mechanika, i dowiadujesz sie w sumie że jesteś idiotą, bo wydałeś kilka tysięcy cebulionów więcej, a w auto które miało być idealne i tak musisz wpakować tyle, co w to, które było kilka tysięcy tańsze.

Ostatnie zdanie idealnie ukazuje zakup Vela, bo nigdy nie wiesz czy nawet płacąc wiecej dostaniesz auto godne polecenia.

Milimetr, zapytaj jak bylo z Velem maroteski, ze chwilę po zakupie auto wyladowalo na remoncie dołu silnika oraz było kupione z komisu z uszkodzona uszczelką pod głowicą, bo miałeś sie zapytac :)
Ciekawi mnie cała kwestia tej sprawy
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 17 lip 2017, 18:24

Fachowiec Dekarz pisze:To "lepiej ,żebyś nie wiedział" brzmi jak groźba. Stare przyzwyczajenie za służby ? ;) Jan
Po prostu moja sprawa gdzie pracuje, a co, książkę piszesz i ostatniej strony Ci brak?
Wiecie co, to zaczyna być żenujące, skoro ja jestem zadowolony jak i pozostali z mojej rodziny i znajomi a oskarża się mnie o nie wiadomo co, mam prośbę do administratora, proszę o wykreślenie mnie z tego forum. Ja dam sobie radę i nie muszę czytać oszczerstw pod swoim adresem. Nie jestem przedstawicielem firmy Lukas Car, nie jestem handlarzem. Życzę powodzenia.
Waldek i Ewa

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: sasio » 17 lip 2017, 18:54

Dlatego mowie, żadnych wywodów a merytoryka.
Mamy osobę zadowoloną i należy to uszanować.
Nikogo nie zamierzam usuwać bo tu nie o to chodzi
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

Fachowiec Dekarz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 31 sty 2017, 17:38
Skąd: Brwinów
Rok: 2005
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: Fachowiec Dekarz » 17 lip 2017, 20:37

Mam z tyłu gdzie pracujesz. Nie podoba mnie się styl wypowiedzi. Jan
Po mnie nie ma poprawek

Gabrielo Vel satis
Forumowicz
Posty: 624
Rejestracja: 17 gru 2016, 07:05
Skąd: KUTNO
Rok: 2005
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Renault Megane RS

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: Gabrielo Vel satis » 17 lip 2017, 21:27

milimetr58 nikt ciebie o nic nie oskarża,a co najwyżej można było różnie myśleć,skoro w pewien sposób broniłeś ten komis, jawnie pisząc to w postach,a jak wiesz część klientów jest nie zadowolonych :( jak i druga część zadowolonych :D . Więc nie można pisać,że Lukas Car ma 100% zadowolonych klientów i ma sprawdzone idealne auta ;) . To nie jest tak,że ktoś przesadza,bo mu się nie podoba kolor,bo nie działa żarówka,czy wycieraczki szyb są do wymiany. Tylko to są poważne awarie,często ukrywane przez sprzedających a zwłaszcza tych zawodowych,które generują spore koszta i często nie są łatwe do usunięcia. Więc proszę to przyjąć jako merytoryczną wypowiedz,a nie oskarżenie pod twoim adresem. Jeśli ty kupiłeś auta,Twoja rodzina,czy znajomi od tego samego sprzedającego i wszystko jest ok,to tylko dobrze świadczy o sprzedającym. I oby takich osób było jak najwięcej. A TERAZ PRZYBIJ PIĄTKĘ I WSPÓŁPRACUJMY ZE SOBĄ DALEJ NA TYM FORUM I NIE TYLKO:)

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 17 lip 2017, 22:50

Ok, ja już więcej nic nie napiszę na temat LC, ale zdania nie zmieniam. Temat zamknięty. Piątka przybita :)
Waldek i Ewa

Awatar użytkownika
armon
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2017, 19:46
Skąd: Szczecin
Rok: 2004
Silnik: 3.0 dCi V6

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: armon » 16 wrz 2017, 22:41

Przepraszam, jeżeli uraziłem,ale tak mi się to skleiło jak czytałem Wasze posty..bez urazy-mylić każdy się może, Ty też lepiej nie domyślaj się gdzie ja pracuję :) a świat jest mały, dobrze że istnieją takie miejsca jak te forum - byleby to było związane tylko z zamiłowaniem do marki samochodu a nie z zamiłowaniem do robienia kasy na takich jak my
Pozdrawiam

armon

ODPOWIEDZ