Vel Satis 2007 Initiale 3.5

patronr
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:46
Skąd: Warszawa
Rok: 2007
Silnik: 3.5 V6

Vel Satis 2007 Initiale 3.5

Post autor: patronr » 21 sty 2019, 12:45

Koledzy,
kupiłem go w maju 2018. Przejechałem 25kkm. Uczciwie napiszę, że sprzedaję z żalem bo uwielbiam nim jeździć ale od 10kkm zaczął brać więcej oleju. W sobotę wracając z Bielska wypadła cewka na trzecim cylindrze. Dzisiaj okazało się, że właśnie ten cylinder (po zdjęciu kolektora) jest padnięty. Reszta trzyma, warsztat wystawi mi opis. Ogólnie to silnik pracuje równo, pali bardzo bardzo dobrze. Czasem na rozgrzanym nie reaguje na postoju skrzynia, tak miałem od początku, gaszę uruchamiam i jadę. W czasie jazdy działa płynnie. Wymieniłem dynamicznie olej - Ravenol. Spuszczany olej był czysty. Wymieniłem chłodnicę. Teraz robię cewkę, świece i olej w silniku z filtrami.
Przebieg - 185kkm. Jasny środek, grafit karoseria. Dwa komplety kół alu - zima 17, lato 18. Gaz BRC, po przeglądzie 1000km temu.
Głośniki fabryczne wymieniłem na MB quart, tak, że muzyka jest ok. Zawieszenie całe bez stukania, poza jarzmem tylnego zacisku.
Wersja z DVD ale nie odpaliłem, kupiłem pilota w ASO.
Zdjęcia, jeśli kogoś interesuje zrobię jak odbiorę z warsztatu i umyje bo jest brudny po trasie.
Cena: 11.000 zł.
Myślę, że napisałem wszystko.

ODPOWIEDZ