Mój Croatian Trip :)

Czyli o wszystkim i niczym
Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Mój Croatian Trip :)

Post autor: sasio » 25 sie 2017, 22:20

Hahaha trzeba było zejść w dół :)
Zupełny spontan.

Naklejki nie mam bo odkleilem do zdjęć na aukcje.
Przed złotem nakleje
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

kopej07
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 23 lut 2017, 23:11
Skąd: Zgorzelec
Rok: 2002
Silnik: 3.0 dCi V6

Re: Mój Croatian Trip :)

Post autor: kopej07 » 25 sie 2017, 22:59

Dlaczego w pierwszym długim poście zamiast zdj mam tylko napis ZDJĘCIE NIEDOSTĘPNE ?

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Mój Croatian Trip :)

Post autor: sasio » 25 sie 2017, 23:12

Bo hosting obrazków oczywiście skasował.
Jutro wrzucę od nowa
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

kopej07
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 23 lut 2017, 23:11
Skąd: Zgorzelec
Rok: 2002
Silnik: 3.0 dCi V6

Re: Mój Croatian Trip :)

Post autor: kopej07 » 27 sie 2017, 12:14

Wszystko już widać. Zdj super i te auta niemieckie na poboczu.. :D

Jakie miejscowości polecacie w Chorwacji ? Słyszałem o Omis, że piękne widoki itd, ale wole zapytać u kogoś kto tam był :)

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Mój Croatian Trip :)

Post autor: sasio » 27 sie 2017, 12:52

Byłem dwa razy w Tribunj.
Ogólnie miejscowość nad morzem, z zabytkową częścią położona przy porcie, promenada, bary, kościółek zabytkowy i dwie plaże. Akurat tam gdzie mieszkałem na plażę jest z 500m aby dojść do głównej plaży, więc jeździliśmy autem.
Małe miasteczko na swój urok ale też minusy, dla nas jako młodych osób. Jesteś skazany na jedzenie pizzy, albo wybierasz owoce morza lub spaghetti albo ich szynki i dania mięsne, które są ciężkim tematem w gorącym klimacie.
Jeździliśmy do pobliskiego Šibenika do McD, taki nasz urok że mało co nam smakuje a szczególnie mój organizm nie lubi "nowości". To co dotyka najbardziej to morze, jest czyste, słone ale niestety widać że gmina ma gdzieś to aby oczyścić dno z kamieni i idziesz jak pokraka, mały kamień, duży głaz, pół wody zajęte, nagle małe kamyczki, z pływaniem jeszcze gorzej bo daleko od brzegu robi się głębiej . Płyniesz 30m od brzegu i pum, kolanem w skałę. Tak, więc w drodze do Splitu, odkryliśmy Marine, miejscowość w zatoczce, cieplejsza wodą i żwirek wysypany na plaży oraz w wodzie, która kilka m od brzegu robi się fajny spadek, i masz pewność że w nic nie walniesz oraz nie ma jeżowców


W przyszłym roju
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

Puszkin7
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:33
Skąd: Wodzisław Śląski
Rok: 2003
Silnik: 3.5 V6

Re: Mój Croatian Trip :)

Post autor: Puszkin7 » 27 sie 2017, 14:41

Ja w zeszłym roku bylem dwa razy raz w Omisu a drugi w Primosten obie miejscowości super . W Primosztenie co dziennie przes.z wakacje na zbytkowym ryneczku jakies imprezy typu zespoly magicy itp . W samym miescie trzy plaże i super baza wypadowa do Sibenika a w drugą do Trogiru . Obok Sibenika największa w chorwacji dyskoteka. A teraz Omis małe miasteczko w ktorych góry wpadają do morza i rzeka cetina na ktorej organizowane są spływy pontonowe i przejazd tyrolką nad rzeką. Warto zwiedzić zamek na który wchodzi sie około 45 min. ale widoki sztos no i mały zameczek przyklejony do skał fajny prosto z ulicy sie wchodzi na zamek no i blisko do Splitu. Mieszkalem kilometr za Omiśem w Nemira bo tam czysta woda tylko troszke uciązliwe zejscie do wody 100 schodow ale plaza fajna bary małe ale piwko to koszt 8 zł nad samą wodą. spacerkiem do miast 20 min z ktorego wypływają statki na najpiekniejszą plaże Bol na wyspie Brać . Myśle że troszke pomoglem

Awatar użytkownika
Valdek
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2017, 23:16
Skąd: Koło
Rok: 2005
Silnik: 2.2 dCi

Re: Mój Croatian Trip :)

Post autor: Valdek » 30 sie 2017, 11:29

Pozazdrościć wypadu ;)
A to, że przypadkiem dwaj uzytkownicy forum znaleźli sie w tym samym miejscu w tym samym czasie w Chorwacji to w ogóle niespotykana sytuacja...

ODPOWIEDZ