uszczeniacze wytrysków

Silnik, elementy napędowe, skrzynie biegów
Kwarc1222
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2018, 11:58
Skąd: Suchowola
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

uszczeniacze wytrysków

Post autor: Kwarc1222 » 03 kwie 2019, 19:48

3,5 Bezzyna. Nie wiem czy było na forum ale, simeringi ( gumowe kółeczka :D ) w oryginale kosztują od 80 zł/szt.
Może to dziadowanie, ale, dobrałem z VW 2 zł za szt. Czy ktoś miał doświadczenia w tym przedmiocie?

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: uszczeniacze wytrysków

Post autor: milimetr58 » 03 kwie 2019, 21:31

Kwarc1222 pisze: 03 kwie 2019, 19:48 3,5 Bezzyna. Nie wiem czy było na forum ale, simeringi ( gumowe kółeczka :D ) w oryginale kosztują od 80 zł/szt.
Może to dziadowanie, ale, dobrałem z VW 2 zł za szt. Czy ktoś miał doświadczenia w tym przedmiocie?
To nie jest dziadowanie a nie danie zrobienia się w ch..a. Skoro pasuje, to super, masz zaoszczędzoną kasę na co innego. Na różnych forach są wpisy, że części takie drobiazgi, to pasują od aut innych marek. Gdzieś chyba czytałem o tych simeringach, być może na forum Espace, ale nie wiem, czy chodziło o te same. Wiem, że do Twojego silnika pasują jakieś części z Opla, też było to na forum Espace. Poszperaj w necie, może jeszcze coś ciekawego znajdziesz. Nie wiem jak jest w Twoim silniku, ale coś mi się kojarzy, że była jakaś uszczelka pomiędzy pokrywą klawiatury a świecą (?). Oczywiście na każdą świecę oddzielna. Może o to chodzi?
A, już wiem, części te same do Renault z takim silnikiem są droższe niż do Nissana Murano z takim samym silnikiem. Jak coś pokićkałem, to sorki. Zmęczenie materiału po pracy.
Waldek i Ewa

ODPOWIEDZ