Wyłączając się ekran navi

Nawigacje, CB radio, Car Audio
Puszkin7
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:33
Skąd: Wodzisław Śląski
Rok: 2003
Silnik: 3.5 V6

Wyłączając się ekran navi

Post autor: Puszkin7 » 17 cze 2018, 15:30

Od pewnego czasu wyłącza mi się navi na odcinku 5 km wyłączy się kilka razy ale nie zawsze. Jednego dnia działa normalnie a innego fiksuje. Nie wiem czy to nie jest spowodowane zepsutą anteną GPS która jest zepsuta( sprawdziłem) już zamówiłem nową. Nadmienię że ekran wykłącza się nawet gdy słucham radia czy cd oczywiście głos jest tylko nie działa ekran :oops:

akubala
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:11
Skąd: Namysłów
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Wyłączając się ekran navi

Post autor: akubala » 10 paź 2022, 22:39

Mam ten sam problem, dziś po paru kilometrach wyłączył się i myślałem że zdechł. Okazało się że również pilot przy kierownicy nie działa. Wieczorem jak jechałem to wyglądało jakby burza była w tym ekraniku (mruganie po prawej stronie podświetlenia) i co jakiś czas włączało się logo renault na parę sekund. Radio działa normalnie ale zauważyłem że jak wysune płytę od navi to jakby ekran się uspokaja i okazuje całe takie jakby tło menu te jasnoniebieskie i miejsce na temperaturę zewnętrzną lecz bez żadnych znaków. Może ktoś się spotkał z tym ? Myślałem nad odpięciem klemy od Aku bo to w Francuzach często pomaga ale boje się że bez funkcjonującego pilocika przy kierownicy nie będę mógł ponownie wbić kodu do radia.

ODPOWIEDZ