Kod do radia - prośby o odczyt

Nawigacje, CB radio, Car Audio
velek_ostrow
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:52
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Rok: 2002
Silnik: 3.5 V6

Re: Kod do radia - prośby o odczyt

Post autor: velek_ostrow » 16 lis 2017, 22:18

velek_ostrow pisze:Nie przeczę że VIN nie jest prawidłowy. Graty kupione od handlarza, a podobno handlarz jak nie skłamie to i prawdy nie powie. Spróbuję połączyć się Clipem może coś z tego wyjdzie, a jak nie wyciągnę pinu to przynajmniej sprawdzę wpisany VIN czy zgodny z tym co dostałem.
Panie i panowie, pełen sukces :). Jako że firma w której pracuję zakupiła nowy tester Lunch-a postanowiłem sprawdzić jego działanie na moim wozidle. Jakież moje było zdziwienie gdy bez problemu połączył się z nawigacją i odczytał prekod. Potem kalkulator, generacja kodu i śmiga :)
Przy okazji sprawdziłem VIN. Moje przypuszczenia okazały się słuszne bo nr różnił się od tego który dostałem. Mało tego okazało się się że komplet stanowi tylko radio i zmieniarka, a nawigacja jest z Laguny :shock:
Tak więc po wielu miesiącach jazdy w ciszy mogę w końcu posłuchać coś innego niż tylko silnika:)
Teraz kolejny etap podpięcie kamerki i automapy. Miałem już podpinać carpc bo powoli traciłem nadzieję na uruchomienie CNC a tu tala niespodzianka :D .

KawyMichau
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2017, 23:24
Skąd: Bydgoszcz
Rok: 2002
Silnik: 2.2 dCi

Re: Kod do radia - prośby o odczyt

Post autor: KawyMichau » 23 sty 2018, 23:02

Czy da się odczytać kod do radia mając jedynie samo radio? Kupiłem i miał przyjść ' z kodem ' niestety sprzedawca zrobił mnie w chu.. i zostałem z ręką w nocniku, ze sprzedawcą nie mam kontaktu, kodu nie znam.

Gabrielo Vel satis
Forumowicz
Posty: 624
Rejestracja: 17 gru 2016, 07:05
Skąd: KUTNO
Rok: 2005
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Renault Megane RS

Re: Kod do radia - prośby o odczyt

Post autor: Gabrielo Vel satis » 23 sty 2018, 23:37

KawyMichau pisze:Czy da się odczytać kod do radia mając jedynie samo radio? Kupiłem i miał przyjść ' z kodem ' niestety sprzedawca zrobił mnie w chu.. i zostałem z ręką w nocniku, ze sprzedawcą nie mam kontaktu, kodu nie znam.
Kolego KawyMichau wszystko jest opisane w tym temacie. Przejrzyj wszystkie strony od początku a na pewno znajdziesz odpowiedź. Jeśli radio jest sprawne to będzie ok.

Awatar użytkownika
marekfl
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2018, 19:14
Skąd: Kielce
Rok: 2007
Silnik: 2.0 dCi
Drugie auto: Espace IV PH II

Re: Kod do radia - prośby o odczyt

Post autor: marekfl » 11 maja 2018, 06:12

KawyMichau pisze: 23 sty 2018, 23:02 Czy da się odczytać kod do radia mając jedynie samo radio? Kupiłem i miał przyjść ' z kodem ' niestety sprzedawca zrobił mnie w chu.. i zostałem z ręką w nocniku, ze sprzedawcą nie mam kontaktu, kodu nie znam.
Jeżeli kolego nie poradzisz sobie z rozkodowaniem w/g informacji z tematu to podaj dane radia z tabliczki podam Ci kod.
Elektronika, CLIP, Kielce

ODPOWIEDZ