Radio gra ale na wyświetlaczu nic nie wyświetla

Elektryka wnętrza, silnika i nadwozia, oświetlenie
rafalekhc
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 27 paź 2017, 18:48
Skąd: Białystok
Rok: 2005
Silnik: 2.0T

Radio gra ale na wyświetlaczu nic nie wyświetla

Post autor: rafalekhc » 16 kwie 2022, 22:03

Cześć. Mam radio Cabasse z tuner list. Vel Satis benzyna po lifcie. Z jakiegoś powodu mały wyświetlacz radia przestał wyświetlać. Stało się to zimą. Po różnych perypetiach z wyjęciem wyświetlacza,wyciąganiem bezpieczników,odłączanie akumulatora,wyciąganiem radia nic to właściwie nie zmienia. Raz na 100 włączeń radia 3 razu jednak zaświeci wyświetlacz i wszystkio prawidłowo pokaże. Postanowiłem dokupić używany wyświetlacz,niestety pasuje tylko Affa 3(najdroższy,nieproporcjonalnie drogi). Wstawiłem i wyświetlało wszystko elegancko. Jednak ten zamówiony miał opcje wyświetlania godziny. W wersji którą miałem oryginalnie tego nie było. Uznając,że jest to tylko problem w wersji którą zamówiłem używaną postanowiłem podmienić same płytki wyświetlacza. Powstała weresja-oryginalna elektronika + zamówiona używana płystka wyświetlacza. Podziałało troche,pojeździłem z tym kilka godzin dla pewności i postanowiłem wszystko skręcić do kupy. Po przykręceniu do deski licznika przestało znowu wyświetlać. W czym może być problem ?

ODPOWIEDZ